Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, а також аналізувати наш трафік. Політика конфіденційності Політика використання файлів cookie

Продати Мотоцикл через autoExus

Ви хочете продати свій Мотоцикл? Для цього можна використовувати різні способи продажу. Пропонуйте свій Мотоцикл дилерам або посередникам, але майте на увазі, що ціна від дилера буде нижчою за ринкову приблизно на 30%. Ви можете виставити Мотоцикл на продаж на авторинку, але для цього потрібна ваша присутність на місці, і вам доведеться відкласти свою справу. Можна дати оголошення в газету, але сьогодні мало хто читає газети і навряд чи через газету знайдеш реального покупця за хорошу ціну. Ви також можете розмістити оголошення на сайті з продажу автомобілів, і це найкращий варіант, якщо ви хочете продати свій Мотоцикл, не відволікаючись від повсякденних справ або роботи. На нашому сайті ви можете безкоштовно розмістити оголошення та продати свій Мотоцикл. Для цього спочатку потрібно зареєструватися та створити свій профіль, а потім додати оголошення.

Реєстрація

Реєстраційне посилання

Щоб додати оголошення на наш сайт, ви повинні спочатку зареєструватися. Перейдіть за посиланням для реєстрації та заповніть усі поля - ім'я, прізвище, адресу електронної пошти та пароль. Пароль має містити принаймні 8 символів, включаючи великі, малі літери та цифри. Заповніть капчу, а потім ви повинні погодитися з умовами перед реєстрацією. Після цього на вашу електронну адресу буде надіслано шестизначний код, який ви повинні ввести на сторінці активації користувача, щоб ви могли активувати та заповнити свій профіль. Ви також можете активувати свій профіль через Google або Facebook. У цьому випадку коду не буде, оскільки ваша електронна адреса вже підтверджена. Вам просто потрібно заповнити та активувати свій профіль. Після завершення реєстрації ви будете перенаправлені на головну сторінку, де вже можете увійти як зареєстрований користувач, додати оголошення та продати свій Мотоцикл.

Опублікувати оголошення на autoExus - Мотоцикл

Кнопку продам безкоштовно

Тепер, як зареєстрований користувач, ви можете додати свій Мотоцикл на наш веб-сайт для продажу. Для цього натисніть кнопку - ПРОДАТИ БЕЗКОШТОВНО - в меню навігації та виберіть у меню Мотоцикл. Потім ви потрапите на сторінку, де ви зможете ввести всі дані (загальні дані, двигун, коробка передач, кузов, додаткові речі, ціна, фотографії та опис) і додати свій Мотоцикл для продажу. Тепер ваша реклама доступна в Інтернеті, і будь-який користувач нашого сайту може побачити ваш Мотоцикл на autoExus. Ви можете знайти всі свої оголошення, натиснувши на кнопку - Моя зона - в меню навігації та вибравши категорію автомобілі, мотоцикли, вантажівки, ... і так далі. Тут ви можете змінити або видалити своє оголошення. Крім того, у цьому ж меню, якщо ви виберете категорію мого профілю, ви можете змінити свій профіль або пароль або повністю видалити свій профіль і всі свої оголошення.

FAQ

Скільки коштує опублікувати оголошення на autoExus?

Розміщення оголошень про продаж на нашому сайті абсолютно безкоштовне для користувачів.

На даний момент немає обмежень по тривалості розміщення оголошень на сайті. Оголошення буде доступним, поки користувач не видалить його.

Для цього потрібно зареєструватися на сайті або активувати свій профіль через Google або Facebook. Далі виберіть категорію вашого транспортного засобу, потім заповніть деталі, завантажте фотографію, додайте опис, і ваш список готовий до публікації.

Натисніть кнопку «Моя зона» та виберіть категорію транспортного засобу, і ви побачите всі свої списки в цій категорії. Потім натисніть кнопку - Редагувати - щоб змінити оголошення, або кнопку -Видалити - щоб видалити оголошення.

Натисніть кнопку -Моя зона- в меню навігації та клацніть посилання -Мій профіль-, потім натисніть кнопку -Редагувати-, і ви перейдете на сторінку, де ви зможете змінити свій профіль або пароль або повністю видалити ваш профіль і всі ваші рекламні оголошення.

Код для активації вашого облікового запису вже відправлено, перевірте вашу адресу електронної пошти Будь ласка, перевірте також свою папку спаму. Ваш постачальник, можливо, розмістив електронний лист із кодом активації в папці спаму. Якщо ви не отримали електронний лист із кодом активації, будь ласка, зв'яжіться з нами, і ми допоможемо вам у реєстрації https://autoexus.com/contact