Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, а також аналізувати наш трафік. Політика конфіденційності Політика використання файлів cookie

Штаб-квартира Mercedes-Benz

Mercedes-Benz: Втілення розкоші та продуктивності


Mercedes-Benz — німецький виробник легкових, вантажних автомобілів, автобусів та інших транспортних засобів, що входить до складу німецького концерну Mercedes-Benz Group. Штаб-квартира Mercedes-Benz знаходиться в Штутгарті, Баден-Вюртемберг, Німеччина.

Історія Mercedes-Benz


Як з'явився Mercedes-Benz?

Появою бренду Mercedes-Benz ми зобов'язані двом німецьким компаніям Benz & Cie і Daimler-Motoren-Gesellschaft, які були засновані в кінці 19 століття в Німеччині.
У 1883 році легендарний німецький інженер-конструктор Карл Бенц разом з Максом Каспаром Розе та Фрідріхом Вільгельмом Есслінгером заснували компанію Benz & Cie. І 1883 рік можна вважати початком історії Mercedes-Benz.
Benz & Cie — перший в історії Німеччини виробник автомобілів, мотоциклів, двигунів і велосипедів. А Карл Бенц, один з перших у світі винахідників автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння - піонер в області автомобілебудування не тільки в Німеччині, але і в усьому світі. Власник багатьох патентів, таких як двотактний бензиновий двигун, акселератор, система запалювання, карбюратор, зчеплення, коробка передач і так далі.

Карл Фрідріх Міхаель Бенц
Готліб Вільгельм Даймлер

Готліб Даймлер і Daimler-Motoren-Gesellschaft

А вже в 1890 році Готліб Даймлер разом зі своїми партнерами Вільгельмом Майбахом і Максом Дуттенхофером заснували компанію Daimler-Motoren-Gesellschaft з виробництва чотириколісних автомобілів. Готліб Даймлер разом з Вільгельмом Майбахом розробив один із перших автомобілів і декілька типів бензинових двигунів внутрішнього згоряння. Йому також належить багато патентів на автомобільні двигуни та різні системи для них.

Benz & Cie, Daimler-Motoren-Gesellschaft і Перша світова війна.

Benz & Cie і Daimler-Motoren-Gesellschaft були двома конкуруючими компаніями, і перед Першою світовою війною вони йшли непогано. Але Перша світова війна призвела до краху фінансових ринків і валют Німеччини. У Німеччині також були доступні дешевші автомобілі з Америки, наприклад Ford. Усі ці фактори призвели до серйозної структурної кризи в німецькій автомобільній промисловості.

Старі логотипи Benz і Mercedes.
Старий логотип Daimler-Benz 1926 року

Злиття Benz & Cie і Daimler-Motoren-Gesellschaft.

А в 1926 році було прийнято рішення про злиття двох компаній і заснована нова компанія Daimler-Benz AG. А також була досягнута домовленість про виробництво всіх автомобілів під брендом Mercedes-Benz. Mercedes — серія автомобілів, розроблених Вільгельмом Майбахом, Бенц — прізвище Карла Бенца. Керівником і головним конструктором Daimler-Benz AG став Фердинанд Порше, який повністю оновив виробництво автомобілів, взявши за основу останні моделі Daimler-Motoren-Gesellschaft.

Звідки тоді взялося слово Мерседес?

Назва Мерседес походить від жіночого імені. Одного разу австро-угорський посол Еміль Єллінек вирішив інвестувати в компанію Daimler, оскільки розраховував на успіх компанії. У нього була донька Адріана Мануела Рамона Єллінек, але всі в родині називали її Мерседес, що в перекладі з іспанської означає милосердя. І на честь родини Єллінек було вирішено назвати моделі на честь Mercedes ще до злиття двох компаній. Згодом ця ж назва була передана новій компанії Daimler-Benz.

Адріана Єллінек - Мерседес
Вантажівка Mercedes Benz L4500A 4WD

Mercedes-Benz і Друга світова війна.

Після того, як NSDAP на чолі з Гітлером захопила владу в Німеччині та почала переозброювати Вермахт, Daimler-Benz почав співпрацювати з нацистами, щоб отримати вигоду. Daimler-Benz розробляв і виробляв автомобілі, вантажівки, танки, кораблі та авіаційні двигуни для Вермахту. Крім того, підприємство також виробляло деталі для німецької зброї, наприклад, стволи гвинтівок Маузер. Також відомо, що Daimler-Benz використовував працю в'язнів концтаборів, чисельність яких, наприклад, у 1944 році досягла понад 30 тисяч осіб. Це були військовополонені, викрадені мирні жителі та в'язні концтаборів, які знаходилися поблизу заводів.

Mercedes-Benz після Другої світової війни.

Після Другої світової війни в 1945 році концерн Daimler-Benz AG втратив усі закордонні активи компанії, а також були втрачені всі заводи, що опинилися в зоні окупації СРСР. Також усі заводи, що залишилися в зоні окупації американських військ, були зруйновані або сильно пошкоджені бомбардуваннями антигітлерівської коаліції. У 1946 році компанія змогла отримати від американської окупаційної влади дозвіл на виробництво автомобілів і налагодити виробництво автомобілів старої, довоєнної конструкції.

Mercedes-Benz 170B

eXus Dev 24.5.2023

Mercedes-Benz Автомобілі Продаж


Mercedes-Benz - Відгуки

Відгуки
- 0 / 0 Відгуки
Додати відгук
- Оцінити - 0