Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, а також аналізувати наш трафік. Політика конфіденційності Політика використання файлів cookie

Продати автомобіль - Порада

Продаж автомобіля

Рано чи пізно настає день, коли нам потрібно прийняти рішення та продати автомобіль, якщо у нас є, звичайно. Причини продажу автомобіля, звичайно, можуть бути різними. В основному вони продають автомобіль, оскільки він застарілий , є нова модель , вам подобається інший бренд автомобіль або модель, і ви вирішите позбутися свого друга на колесах - продайте свою машину та придбайте інший. Але бувають випадки, коли люди змушені продати автомобіль через борг , наприклад, або, можливо, людина вирішила стати екологічно нейтральною , вирішила не забруднювати навколишнє середовище та продавати його автомобіль з дизельним або бензиновим двигуном. Як я вже сказав, може бути багато причин продажу автомобіля, але ми не будемо говорити про це сьогодні. Ми спробуємо допомогти вам продати автомобіль та розкрити ключові моменти, які слід враховувати при продажу автомобіля

Вхід

Перевірка транспортних засобів перед продажу.


Перевірка автомобіля.

Почнемо насамперед з обстеженням тіла автомобіля на момент продажу. Уважно подивіться на подряпини, вм'ятини або бруд на суглобах частин тіла. Якщо є, будь ласка, зачіпте подряпини, вийміть будь -які вм'ятини або бруд, і мийте машину добре, якщо ви хочете продати автомобіль швидко і за вигідну ціну.

Перевірка кузова автомобіля
Інспекція внутрішніх приміщень автомобіля

Інспекція інтер’єру автомобіля.

Тоді ми перейдемо до огляду інтер'єру автомобіля. Перевірте місця, подивіться, чи є якісь плями кави, наприклад Вийміть усі килимки, очистіть їх. Перевірте підлогу на предмет бруду та пилу. Перевірте рульове колесо автомобіля та всі елементи керування на наявність плям по поту з ваших рук. Не забувайте про стелю автомобіля, і, звичайно, пахне. Очистіть інтер’єр та вентиляцію автомобіля добре, особливо якщо ви курите в машині. І покладіть в салон аромат. Чим чистіший і приємніший запах у салоні, тим більше шансів успішно продати автомобіль.

Перевірте відсік двигуна.

Далі відкрийте капюшон і подивіться, що відбувається у вашому моторному відділенні. Якщо є бруд, пил або плями з маслом, то краще повністю промити моторний відсік. Не слухайте людей, які кажуть, що ви не можете мити автомобільний двигун ... . Просто накрийте чимось акумулятор, ремені генератора та стартер, і з двигуном нічого не станеться. Чистий, охайний моторний відсік все одно краще, ніж бруд, пил або масло, і продати автомобіль таку набагато легше.

Брудний відсік двигуна
Перевірка трансмісії автомобіля

Перевірка трансмісії автомобіля.

Якщо можливо підняти машину на міст, зробіть це. І уважно подивіться, який стан зав'язує стрижні, амортизатори, глушник, гальма тощо. Перевірте наявність витоків нафти або антифризу . Якщо є серйозна шкода, краще все виправити або чесно попередити покупця. Швидше за все, покупець не побачить їх, коли оглядає машину при продажу, але повірте, він повернеться. Це може зайти так далеко, що суд скасує продаж , і вам доведеться повернути гроші та забрати машину назад. Ви хочете продати автомобіль без проблем у майбутньому? Будьте чесними з покупцем.

Діагностика автомобіля.

Перш за все, подивіться на панель приладів, щоб побачити, чи світло перевірити двигун, ABS, рівень масла, подушки безпеки ... і так далі. Якщо все в порядку, не потрібно діагностувати автомобіль. В іншому випадку найкраще зробити діагностувати автомобіль і вирішити проблему, особливо якщо попередження червоні. Оскільки покупець негайно побачить на приладовій панелі, що у автомобіля є проблеми, і різниця в ціні автомобіля буде набагато менше, ніж ви витрачаєте на ремонт. І взагалі буде важко продати автомобіль із попередженнями на панелі.

Перевірте вогні двигуна та абс на приладовій панелі

Документи автомобіля.


Перевірка автомобільних документів

Перевірка автомобільних документів до продажу.

Візьміть усі документи автомобіля і переконайтеся, що всі необхідні документи присутні. І якщо ні, то краще витратити свої гроші та час на відновлення документів, оскільки продати автомобіль без необхідних документів важко. Покупець просто не зможе зареєструвати автомобіль для себе, і навряд чи можна буде відновити документи без вас. У кожній країні є свої правила та власний перелік документів, необхідних під час продажу автомобіля, тому ще раз перевірте, чи всі документи присутні.

Підтвердження пробігу та книга обслуговування.

Пробіг транспортного засобу сильно впливає на ціну продажу. Чим нижчий пробіг, тим краще, і тому дуже важливо, щоб ви могли перевірити пробіг свого автомобіля, якщо ви хочете продати машину більше. Якщо ваша книга обслуговування не заповнена, то краще зв’язатися з вашим сервісним центром і дозволити їм поставити необхідні позначки в книгу обслуговування. І якщо немає службової книги, тоді попросіть роздруківку з історією послуги. У деяких країнах, таких як Бельгія - Car-Pass, Є бази даних, де ви можете перевірити історію всіх автомобілів.

Книга обслуговування автомобілів

Ціна автомобіля.


Вивчення цін на автомобілі в Інтернеті

Як визначити ціну автомобіля?

Тепер ваш автомобіль готовий до продажу. І як тепер дізнатися для яка ціна ви можете продати автомобіль? У кожній країні є веб-сайти з оголошеннями про продаж автомобілів , таких як autoscout24.com , mobile.de, bilbasen.dk, auto.ru, otomoto.pl, ... і так далі. Подивіться на ці сайти Скільки коштує той самий автомобіль , як і ваш, з тими ж варіантами і приблизно тим самим пробігом. Але майте на увазі, якщо той самий автомобіль продається дилером , то ваша ціна буде десь на 10-15% нижчою , ніж дилер, оскільки дилер продає не лише Автомобіль, але і сервіс, а також гарантія. Наприклад, якщо дилер продає один і той же автомобіль на 20 тис., То ваша ціна буде десь близько 18 тис., Тому що у вас немає гарантій, ні послуги, а лише автомобіль. Це ціна, за яку можна продати автомобіль.

Ціна від торгового посередника чи дилера.

Бувають випадки, коли вам потрібно швидко позбутися автомобіля, вам терміново потрібні гроші або вам потрібно рухатися, ... і так далі. У цьому випадку ви можете продати автомобіль дилерів. Зверніться до них або просто розмістіть рекламу в Інтернеті, але вже ціна буде десь на 30% нижче ринку, і це нормально, оскільки вони перепродають ваш автомобіль, і це їх дохід. Якщо вам потрібно терміново продати автомобіль, і вам пропонується продати автомобіль за ціною десь на 30% нижче ринкової ціни, то ви можете погодитися з цією ціною та швидко позбутися автомобіля.

Продаж автомобіля дилеру

Угода про продаж автомобілів.


Складання угоди про продаж автомобілів

Як скласти угоду про продаж автомобілів і чи потрібно це?

Ніколи не продайте автомобіль без контракту продажу. Ви не можете знати про плани покупця на майбутнє та що з ним станеться завтра. Тому дуже важливо продавати автомобіль у юридичному плані. Шаблони для контракту можна завантажити з Інтернету в будь -якій країні та будь -якій мові, або навіть написати його самостійно в скороченні. Заповніть контракт у двох примірниках і обов'язково вкажіть, хто покупець та продавець, зробіть та модель автомобіля, номер шасі, пробіг та ціна у числах та словах. Потім Підпишіть обидва і поставте дату внизу. І не забудьте де-реєструвати автомобіль. Це єдиний спосіб, коли ви можете юридично довести, що ви більше не пов’язані з цією машиною.

Висновок.

Це все. Я сподіваюся, що наша порада допоможе вам продати свій автомобіль за вигідною ціною і без проблем у майбутньому. Ви також можете post ваш автомобіль на продаж на нашому сайті autoexus , і все це повністю безкоштовно . Крім того, поділіться своїми ідеями у коментарях до статті, можливо, я щось пропустив або, можливо, ви хочете щось додати. Будь -які пропозиції вітаються.

Додайте огляд статті

eXus Dev 3.3.2023

Продати автомобіль - Відгуки

Відгуки
- 0 / 0 Відгуки
Додати відгук
- Оцінити - 0