Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, а також аналізувати наш трафік. Політика конфіденційності Політика використання файлів cookie

Продати мотоцикл - Порада

продаж мотоциклів

І ось настав день, коли ви вирішили позбутися свого друга на двох колесах і продати мотоцикл. Причини продажу мотоцикла, звичайно, можуть бути різними. В основному вони продають мотоцикл, тому що він застарів, вийшла нова модель мотоцикла, вам більше подобається інша марка або модель мотоцикла. Але ми сьогодні не про це. Ми спробуємо допомогти вам продати мотоцикл і розкриємо основні моменти, які краще враховувати при продажу мотоцикла.

Вхід

Огляд мотоцикла перед продажем.


Огляд мотоцикла.

Почнемо з огляду мотоцикла перед його продажем. Уважно подивіться на наявність подряпин, вм’ятин або бруду на з’єднаннях деталей мотоцикла або масляних плям на двигуні. Перевірте кермо мотоцикла та всі кнопки керування на наявність плям поту на ваших руках. Якщо є подряпини, видаліть будь-які вм’ятини чи бруд і гарненько вимийте свій мотоцикл, якщо ви хочете продати свій мотоцикл швидко та за хорошу ціну.

Перевірка мотоцикла
Перевірка трансмісії мотоцикла

Перевірка трансмісії мотоцикла.

Подивіться уважно на стан амортизаторів, глушника, гальм і так далі. Перевірте , чи не витікає масло або антифриз. Перевірте, чи ланцюг мотоцикла добре змащений і натягнутий. Якщо сталася серйозна поломка, то краще все виправити або чесно попередити покупця. Бажаєте продати свій мотоцикл без проблем у майбутньому? Будьте чесними з покупцем.

Діагностика мотоциклів.

Перш за все, подивіться на панель мотоцикла, щоб побачити, чи горить індикатор перевірки двигуна, абс, рівень масла... і так далі. Якщо все в порядку, діагностувати мотоцикл не потрібно. В іншому випадку продіагностуйте мотоцикл і усуньте проблему, особливо якщо попередження червоні. Тому що покупець відразу побачить на панелі, що мотоцикл має проблеми і різниця в ціні мотоцикла буде набагато менше, ніж ви витратите на ремонт. Взагалі, продати мотоцикл з попередженнями на панелі буде складно.

Горять сигнальні лампи мотоцикла на панелі приладів

Документи на мотоцикл.


Перевірка документів на мотоцикл

Перевірка документів на мотоцикл перед продажем.

Візьміть усі документи на мотоцикл і переконайтеся, що всі необхідні документи є на місці. А якщо ні, то краще витратити час і гроші на відновлення документів, адже продати мотоцикл без необхідних документів буде непросто. Покупець просто не зможе зареєструвати мотоцикл на себе, а також навряд чи вийде відновити документи без вас. У кожній країні діють свої правила та свій перелік документів, необхідних для продажу мотоцикла, тому ще раз перевірте, чи всі документи на місці.

Підтвердження пробігу та сервісна книжка мотоцикла.

Пробіг мотоцикла сильно впливає на ціну продажу. Чим менший пробіг, тим краще, тому дуже важливо, щоб ви могли перевірити пробіг свого мотоцикла, якщо хочете продати його дорожче. Якщо ваша сервісна книжка не заповнена, то краще звернутися в сервісний центр і нехай вони поставлять необхідні позначки в сервісній книжці. А якщо сервісної книжки немає, то попросіть роздруківку з сервісною історією.

Сервісна книжка мотоцикла

Ціна мотоцикла.


Дослідження цін на мотоцикли в Інтернеті

Як визначити ціну мотоцикла?

Тепер ваш мотоцикл готовий до продажу. І як тепер дізнатися, за яку ціну можна продати мотоцикл? У кожній країні є веб-сайти з мотоциклами для продажу, такі як autoscout24.com , mobile.de , bilbasen.dk , auto.ru , otomoto.pl, ... і так далі. Подивіться на цих сайтах, скільки коштує такий самий мотоцикл, як ваш, з такими ж параметрами та приблизно таким самим пробігом. Але майте на увазі, якщо дилер продає той самий мотоцикл, то ваша ціна буде десь на 10-15% нижчою ніж у дилера, тому що дилер продає не тільки мотоцикл, а й сервісне обслуговування та гарантію. Наприклад, якщо дилер продає той самий мотоцикл за 15 тисяч, то ваша ціна буде десь 13 тисяч, тому що у вас немає ні гарантії, ні сервісу, а тільки мотоцикл. Ось ціна, за яку можна продати мотоцикл.

Ціна від посередника або дилера.

Бувають моменти, коли потрібно швидко позбутися мотоцикла, терміново потрібні гроші або переїзд, ... і так далі. У цьому випадку ви можете продати мотоцикл перекупникам або дилерам. Зверніться до них або просто розмістіть оголошення в інтернеті, але вже ціна буде десь на 30% нижче ринкової і це нормально, тому що вони перепродають ваш мотоцикл і це їхній заробіток. Якщо вам терміново потрібно продати мотоцикл і вам пропонують продати мотоцикл за ціною десь на 30% нижче ринкової, то ви можете погодитися з цією ціною і швидко позбутися мотоцикла.

Продам мотоцикл дилеру

Договір купівлі-продажу мотоцикла.


Складання договору купівлі-продажу мотоцикла

Як оформити договір купівлі-продажу і чи потрібен він?

Ніколи не продавайте мотоцикл без договору купівлі-продажу. Ви не можете знати про плани покупця на майбутнє і про те, що з ним буде завтра. Тому дуже важливо продати мотоцикл і в законних умовах. Шаблони договорів можна завантажити в Інтернеті в будь-якій країні і на будь-якій мові або навіть написати курсивом. Заповніть договір у двох примірниках і обов’язково вкажіть, хто покупець і продавець, марку і модель мотоцикла, номер шасі, пробіг і ціну цифрами і прописом. Потім підпишіть обидва та поставте дату. І не забудьте зняти мотоцикл з обліку. Це єдиний спосіб юридично довести, що ви більше не пов’язані з цим мотоциклом.

Висновок.

Це все. Сподіваюся, наші поради допоможуть вам у майбутньому вигідно та без проблем продати свій мотоцикл. Ви також можете розмістити оголошення про продаж мотоцикла на нашому сайті autoExus, і все це абсолютно безкоштовно. Крім того, поділіться своїми ідеями в коментарях до статті, можливо, я щось пропустив або, можливо, ви хочете щось додати. Ми будемо раді будь-яким вашим пропозиціям.

Додайте огляд статті

eXus Dev 3.3.2023

Продати мотоцикл - Відгуки

Відгуки
- 0 / 0 Відгуки
Додати відгук
- Оцінити - 0