Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, а також аналізувати наш трафік. Політика конфіденційності Політика використання файлів cookie

Audi - Відгук від Marc

28.10.2022
Audi - просто чудова машина !!!
---
Audi ist einfach ein tolles Auto !!!
Евгений
28.10.2022
Я тоже так думаю, машина просто ураган !!!

Інші Audi Відгуки

Відгуки
- 5 / 1 Відгуки
Додати відгук
- Оцінити - 0

Ось як насправді став логотип Audi. Я думав, що ці кільця стоять за чотирма німецькими виробниками автомобілів Audi, Volkswagen, BMW та Mercedes. Кожен у кільці. Я навіть не пам’ятаю від кого і як я чув про ці кільця. Виявляється, все зовсім інакше. І цей старий логотип, який є на фотографії, чи використовувався він на автомобілях, як є? Або це просто ілюстрація? І звичайно, дякую за статтю, я дізнався щось нове сьогодні.
---
Here's how the Audi logo actually came to be. I thought these rings stand for the four German car manufacturers Audi, Volkswagen, BMW and Mercedes. Each in a ring. I don’t even remember from whom and how I heard about these rings. It turns out everything is completely different. And this old logo that is in the photo, was it used on cars as it is? Or is it just an illustration? And of course, thanks for the article, I learned something new today.