Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, а також аналізувати наш трафік. Політика конфіденційності Політика використання файлів cookie

BMW X2 Відгук: Спортивний і стильний кросовер для безкомпромісної продуктивності

BMW X2

BMW X2 — це субкомпактний розкішний позашляховик, який вперше був представлений у 2018 році. Він заснований на платформі BMW X1, але має більш схожий на купе дизайн і більш спортивне водіння. X2 конкурує з іншими розкішними субкомпактними SUV, такими як Audi Q3 Sportback, Mercedes-Benz GLA Coupe і Volvo XC40 Recharge.
BMW X2 2022 року оснащений 2,0-літровим чотирициліндровим двигуном потужністю 228 кінських сил у поєднанні з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач. Він доступний як з переднім, так і з повним приводом. Потужний і чуйний двигун X2 забезпечує швидке прискорення та спортивне водіння. Керованість також є гострою та точною, що робить водіння на звивистих дорогах веселим.
Інтер’єр X2 стильний і сучасний, з високоякісними матеріалами та оздобленням у всьому салоні. Передні сидіння підтримують і зручні, з можливістю регулювання відповідно до різних типів фігури. На задніх сидіннях трохи обмежено місця для ніг, але все одно можуть розміститися дорослі пасажири для коротших поїздок. Вантажний простір також обмежений порівняно з деякими його конкурентами.
X2 поставляється з широким набором стандартних і додаткових функцій, включаючи панорамний люк, двері з електроприводом, камеру заднього виду, адаптивний круїз-контроль і попередження про виїзд зі смуги руху. Він також має зручну інформаційно-розважальну систему з 8,8-дюймовим сенсорним дисплеєм, Apple CarPlay і Android Auto. Системою можна керувати за допомогою голосових команд або поворотної ручки на центральній консолі.
Загалом, BMW X2 — чудовий вибір для тих, хто шукає субкомпактний розкішний позашляховик, який приносить задоволення від керування та має стильний дизайн. Його поєднання потужності, керованості та комфорту робить його чудовим вибором для їзди містом або тривалих подорожей. Однак його обмежений простір для ніг ззаду та вантажний простір можуть бути недоліком для деяких покупців, а його ціна вища, ніж у деяких конкурентів.


eXus Dev 24.5.2023
Бренди BMW

BMW: Неперевершені враження від водіння

BMW logo

BMW AG — німецький виробник автомобілів, мотоциклів і двигунів. Штаб-квартира BMW знаходиться в Мюнхені, Німеччина. Девіз BMW — Freude am Fahren — водіння із задоволенням. Для англомовних країн був придуманий інший девіз - The Ultimate Driving Machine - Неперевершена машина для водіння. ... BMW Стаття


BMW X2 - Відгуки

Відгуки
- 5 / 1 Відгуки
Додати відгук
- Оцінити - 0

BMW X2 - це елегантний і модний автомобіль і негайно завоював моє серце. 1,5, бензиновий двигун 140 к.с., автоматична коробка передач, передній привід. X2 здається харизматичним. Лаунж прекрасний, прикрашений елегантною позначенням. Акустична ізоляція хороша. Перспектива фари життя його власного життя. За необхідності він освітлюється і вимикається самостійно. Шик світить, я захоплююсь. Автомобіль починається без зачеплення. Підвіска важка, середні удари та шишки йдуть до мінімальної швидкості. По дорозі автомобіль з впевненістю триває, невеликі шишки обережно проходять. Гальма дуже хороші, вони миттєво реагують на тиск. Рульове колесо надзвичайно чуйне, я маю з ним повне розуміння. В основному я їду до міста. Споживання палива в середньому становить 8,5 літрів. Задоволений шинами Runflat. Взявши буріння, комп'ютер на дошці показав падіння тиску, він люб’язно попросив накачати. І я спокійно пішов до магазину шин. Перший ТО був завершений після 12 000 км. На закінчення: Все в порядку, політ нормальний. Я сподіваюся, що ми дійдемо до другої без аварій.
---
La BMW X2 è un'auto elegante e alla moda e ha subito conquistato il mio cuore. Motore benzina 1.5, 140 CV, cambio automatico, trazione anteriore. X2 sembra carismatico. Il salone è bellissimo, decorato con elegante concisione. L'isolamento acustico è buono. L'ottica dei fari vive di vita propria. Quando necessario, si accende e si spegne da solo. Brilla chic, ammiro. La macchina si avvia senza intoppi. La sospensione è dura, dossi medi e dossi passano alla velocità minima. Sulla strada, l'auto procede con sicurezza, piccoli dossi passano dolcemente. I freni sono molto buoni, rispondono istantaneamente alla pressione. Il volante è straordinariamente reattivo, ho una comprensione completa con lui. Fondamentalmente guido per la città. Il consumo di carburante è in media di 8,5 litri. Soddisfatto delle gomme RunFlat. Preso una foratura, il computer di bordo ha mostrato un calo di pressione, ha gentilmente chiesto di pompare. E sono andato con calma al negozio di pneumatici. Il primo MOT è stato completato dopo 12.000 km. In conclusione: tutto è in ordine, il volo è normale. Spero che raggiungeremo il secondo senza incidenti.