Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, а також аналізувати наш трафік. Політика конфіденційності Політика використання файлів cookie

BMW X5 Відгук: Неперевершений розкішний позашляховик для безкомпромісної продуктивності та елегантності

BMW X5

BMW X5 — це розкішний позашляховик середнього розміру, що випускається німецьким автовиробником BMW. Перше покоління BMW X5 було представлено в 1999 році, і з тих пір воно стало одним з найпопулярніших позашляховиків на ринку.
BMW X5 відомий своєю спортивною керованістю та потужними двигунами, а також преміальним інтер’єром і передовими технологічними функціями. Поточне четверте покоління BMW X5 було представлено в 2018 році, і воно доступне в кількох різних комплектаціях, включаючи sDrive40i, xDrive40i, xDrive50i, M50i та високопродуктивний X5 M.
Однією з видатних особливостей BMW X5 є його динаміка. X5 відомий своєю точною керованістю та відмінним зчепленням, частково завдяки задньому приводу (хоча доступний і повний привід). X5 також поставляється з рядом потужних двигунів, включаючи 3,0-літровий шестициліндровий двигун з турбонаддувом у моделях sDrive40i та xDrive40i, 4,4-літровий V8 з подвійним турбонаддувом у моделях xDrive50i та M50i, а також високопродуктивний подвійний двигун. 4,4-літровий V8 з турбонаддувом у X5 M.
Всередині BMW X5 представлений розкішний салон з високоякісними матеріалами та передовими технологічними функціями. Стандартні функції включають 12,3-дюймовий сенсорний екран інформаційно-розважальної системи, цифрову панель приладів, підігрів передніх сидінь, панорамний люк і електропривід підйомних дверей. Додаткові функції включають проекційний дисплей, аудіосистему Harman Kardon із 16 динаміками, розважальну систему для задніх сидінь і ряд функцій допомоги водієві.
Загалом, BMW X5 — це всебічний розкішний позашляховик, який пропонує вражаючу динаміку водіння, інтер’єр преміум-класу та передові технологічні функції. Він конкурує з іншими розкішними позашляховиками, такими як Audi Q7, Mercedes-Benz GLE-Class і Porsche Cayenne.


eXus Dev 24.5.2023
Бренди BMW

BMW: Неперевершені враження від водіння

BMW logo

BMW AG — німецький виробник автомобілів, мотоциклів і двигунів. Штаб-квартира BMW знаходиться в Мюнхені, Німеччина. Девіз BMW — Freude am Fahren — водіння із задоволенням. Для англомовних країн був придуманий інший девіз - The Ultimate Driving Machine - Неперевершена машина для водіння. ... BMW Стаття

BMW X5 Автомобілі Продаж


BMW X5 - Відгуки

Відгуки
- 3.5 / 2 Відгуки
Додати відгук
- Оцінити - 0

З кінця серпня 2017 року я був власником BMW X5 XDrive 30d. І все ж жоден автомобіль не спричинив мені стільки емоцій, як позитивних та негативних. І останнє, на жаль, більше, і справа тут зовсім не в горезвісній ненадійності машин BMW бренду, а зовсім інакше.
---
С конца августа 2017 года я являюсь владельцем БМВ Х5  Xdrive 30D.И еще ни один мой автомобиль не вызывал у меня столько эмоций, как позитивных, так и негативных. И последних, к сожалению, больше и дело тут вовсе не в пресловутой ненадежности машин марки БМВ, а в совсем в другом.
Я вже шукав нову машину і вийшов на тест -драйв. Повністю проданий. Час очікування X5 був довгим (у Гронінгені), тому ми поїхали до Роттердама, щоб придбати 3.0D. Автомобіль їздить фантастично, і з круїзним контролем ви навіть несете велику небезпеку для сну. Ми перебуваємо у відпустці Гагаан на південь від Франції, і виявилося, що подорож також може бути розслабленим. Це дуже гарна машина для їзди. Дві речі, які, на мою думку, прикро, - це те, що автомобіль у Нідерландах настільки дорогий, тоді як у Німеччині ви можете отримати 2 X5 "і за ті самі гроші. Друга - низька кількість HPS, якими володіє автомобіль, але змінить це незабаром.
---
Ik was al op zoek naar een nieuwe auto en ging op een testrit uit. Helemaal verkocht. De wachttijd voor de x5 was lang (in groningen) dus zijn we naar rotterdam gegaan om de 3.0d te kopen. De auto rijdt fantastisch, en met cruisecontrole aan loop je zelfs groot gevaar in slaap te dutten. We zijn er mee op vakantie gagaan naar Zuid-Frankrijk, en daarbij bleek dat reizen ook relaxed kan. Het is een heel fijne rijsauto. Twee dingen wat ik jammer vind is dat de auto in Nederland zo duur is, terwijl je in Duitsland 2 X5"en voor hetzelfde geld kan krijgen. Het tweede is het lage aantal pk"s dat de auto bezit maar daar gaat binnenkort wat aan veranderen.