Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, а також аналізувати наш трафік. Політика конфіденційності Політика використання файлів cookie

Штаб-квартира Renault Group

Renault: Спадок інновацій і пристрасті до водіння


Renault Group — французька автомобільна корпорація. Частина альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi. Штаб-квартира Renault знаходиться в Булонь-Бійанкур, поблизу Парижа у Франції.

Історія Renault.


Як з'явився бренд Renault?

Історія Renault почалася в 1899 році, коли брати Луї, Марсель і Фернан Рено відкрили компанію Renault Frères - братів Рено. Спочатку вони просто збирали машини з готових комплектуючих, але потім почали впроваджувати власні розробки. Луї Рено був здібним, амбітним інженером, який спроектував і побудував кілька прототипів автомобілів і отримав понад 700 патентів. Керували бізнесом Марсель і Фернан Рено. До 1901 року Renault став найбільшим у світі виробником автомобілів. Крім того, Луїс і Марсель були успішними гонщиками, і це сприяло розвитку компанії. Однак у 1903 році Марсель загинув на гонці Париж-Мадрид і Рено на кілька років припинив участь у змаганнях. А в 1908 році Фернан Рено пішов у відставку за станом здоров'я і управління компанією перейшло до Луї Рено.

Брати Луї, Марсель і Фернар Рено
Перший автомобіль Renault Voiturette

Перший автомобіль Renault.

У 1898 році компанія Renault випустила свій перший автомобіль Voiturette 1CV, що в перекладі з французької означає маленький автомобіль. Renault Voiturette випускався кількома серіями Type A, Type B, Type C... з різними двигунами до 1903 року. А в 1905 році Renault отримала замовлення на 250 автомобілів таксі Renault AG1 в Парижі. Renault AG1 став успішною моделлю Renault, став експортуватися і широко використовувався в багатьох містах світу. Пізніше ці машини використовувалися військовими під час Першої світової війни, за що вони отримали прізвисько - Taxi de la Marne - таксі Марни.

Рено і Перша світова війна.

З початком Першої світової війни компанія Renault почала виробництво обладнання, необхідного для армії. Заводи «Рено» виробляли авіадвигуни, медичні автомобілі, автобуси, танки тощо. У 1917 році компанія Renault запустила виробництво одного з кращих танків Першої світової війни FT17, який використовувався аж до Другої світової війни. За заслуги перед Францією під час Першої світової війни Луї Рено був нагороджений орденом Почесного легіону.

Танк Renault FT 1917
Рено Вівастелла 1932 р.в

Renault після Першої світової війни.

До 1920 року Renault виробляв автомобілі, вантажівки, сільськогосподарську техніку, промислову та морську техніку, ... і так далі. Наприклад, у 1919 році компанія Renault почала випускати трактори Type GP на базі танка FT, який випускався до 1930 року. У 1927 році на Паризькому автосалоні компанія Renault представила нові моделі автомобілів, які були представлені в двох модельних рядах: економічні моделі - Quatre. і розкішні Stella, такі як Renault 6CV, 10CV, Monasix, 15CV, Vivasix, Vivastella, Reinstella, ... . Також велику увагу було приділено експорту автомобілів Renault до Великобританії та США. У 1931 році Renault представила свої перші дизельні двигуни для комерційних автомобілів.

Renault і Друга світова війна.

Після поразки Франції в 1940 році від нацистської Німеччини в червні 1940 року було укладено перемир'я, подібне до капітуляції. Частина Франції була окупована, інша частина перебувала під владою режиму Віші. І щоб врятувати свої заводи від знищення, Луї Рено почав співпрацювати з окупаційною адміністрацією Німеччини. Були призначені менеджери Шипперт і фон Урах з німецької компанії Daimler-Benz AG. Спочатку на заводах Renault ремонтували вантажівки і танки, а згодом було налагоджено виробництво автомобілів, вантажівок і танків для Вермахту. У 1942 і 1943 роках заводи Renault піддалися бомбардуванню британською авіацією, після чого виробництво було практично зупинено.

Завод Renault після британських бомбардувань 1943 року
Звільнення Парижа в серпні 1944 р

Renault після Другої світової війни.

Після звільнення Парижа в серпні 1944 року Луї Рено сам здався поліції, після чого був заарештований і звинувачений у співпраці з нацистською Німеччиною і ув'язнений у в'язниці Френ, де піддавався жорстокому поводженню. А 24 жовтня 1944 року Луї Рено помер у паризькій лікарні. Чи було це наслідком уремії чи наслідками жорстокого поводження під час його ув'язнення у в'язниці Френ, визначити неможливо. 16 січня 1945 року заводи та компанію Renault націоналізував тимчасовий уряд Франції, а П'єр Лефошо був призначений генеральним директором і назвав компанію після націоналізації - Régie Nationale des Usines Renault - Національна дирекція заводів Renault.

Перші післявоєнні автомобілі Renault.

Першим автомобілем Renault після Другої світової війни був Renault 4CV, офіційно представлений в 1946 році. Попит на Renault 4CV настільки великий, що в 1947 році термін поставки становив більше року і випускався до 1961 року. У 1951 році топ-модель Був випущений Renault Frégate, який випускався до 1960 року. У 1956 році був представлений Renault Dauphine, який був найбільш продаваною моделлю у Франції з 1957 по 1961 рік. У той же час Renault стає найбільшим виробником автомобілів у Франції.

Renault 4CV 1946 року
Усі логотипи Renault

Історія логотипу Renault.

Перший логотип Renault був представлений в 1900 році і являв собою ініціали братів Renault, переплетені в дві літери R. У 1906 році з'явився логотип із зображенням автомобіля Renault, вписаного в передачу, який виграв перший Гран-прі Франції. У 1919 році, в кінці Першої світової війни, компанія Renault розмістила на емблемі танк Renault FT. У 1923 році решітка радіатора, розміщена всередині білого кола з написом Renault, стає логотипом Renault. У 1925 році решітка логотипу трансформується в ромб, який представляє ромб, що поклало початок сучасному логотипу Renault. У 1946 році, після націоналізації Renault, кольори логотипу змінилися, додався жовтий. Крім того, разом з назвою Renault з'являється напис Regie Nationale. 1959 - Логотип Renault знову стає чорно-білим, а літери стають більш витягнутими. 1972 - фон пофарбовано в жовтий колір. Під ромбом зсувається напис Renault. 1992 рік - залишився лише стилізований ромб, зник напис і фон став білим. 2004 рік - змінюється зовнішній вигляд ромба, з нього зникають смуги. Дві нижні частини фігури зафарбовані чорним кольором з написом Renault внизу. 2007 - ромб із сріблястою фактурою на жовтому фоні. 2015 - залишилося тільки зображення діаманта. Напис зник, фон знову пофарбовано в білий колір.

Renault сьогодні.

Сьогодні Renault є найбільшим у світі виробником автомобілів і виробляє автомобілі під брендами Renault, Samsung і Dacia. Renault також є власником корейської компанії Renault Korea Motors, румунської Dacia. Renault також володіє частками японської компанії Nissan Motors - 43%, російського Автовазу - понад 50%, Daimler - 3,1% і шведської AB Volvo - 20,5%. Альянс Renault і Nissan в 2009 році посів четверте місце в світі за виробництвом автомобілів. З 2001 року підрозділ Renault Trucks було продано концерну Volvo, зберігши бренд Renault. Група Renault має заводи у Франції, Іспанії, Португалії, Туреччині, Словенії, Румунії, Індії, Китаї, Республіці Корея, Алжирі, Марокко, Бразилії, Аргентині, Чилі та Колумбії

Логотип альянсу Renault і Nissan

eXus Dev 24.5.2023

Renault Автомобілі Продаж


Renault - Відгуки

Відгуки
- 0 / 0 Відгуки
Додати відгук
- Оцінити - 0