Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, а також аналізувати наш трафік. Політика конфіденційності Політика використання файлів cookie

Renault Trafic Відгук: Надійний і універсальний фургон для ваших бізнес-потреб

Renault Trafic

Renault Trafic — популярний французький комерційний фургон вантажопідйомністю до 1,2 тонни. Фургон доступний у різних типах кузова, включаючи панель, екіпаж, платформу з кабіною, пасажирський і космічний клас, що задовольняє різні комерційні та особисті потреби.
Trafic оснащений вдосконаленими 2,0-літровими дизельними двигунами Renault, які забезпечують плавну роботу та чудову економію палива. Двигун доступний у трьох варіантах потужності: 120 к.с., 145 к.с. і 170 к.с. з можливістю вибору шестиступінчастої механічної або шестиступінчастої автоматичної коробки передач.
Trafic може похвалитися просторою та ергономічною кабіною з достатньою кількістю речей і зручностями, що робить його ідеальним автомобілем для довгих подорожей. Фургон оснащений передовими функціями безпеки, такими як електронний контроль стійкості, система допомоги при старті на підйомі та система допомоги при повороті причепа, що забезпечує безпечну та плавну поїздку для всіх пасажирів.
Вантажне відділення Trafic добре спроектоване з різними рішеннями для зберігання, включаючи повністю регульовану перегородку, яка може вмістити довгі предмети, такі як труби та драбини. Завантажувальна висота фургона порівняно мала, що полегшує завантаження та розвантаження важких речей.
Trafic також оснащений розширеними функціями підключення, такими як мультимедійна система Renault R-LINK, яка включає 7-дюймовий сенсорний дисплей, підключення Bluetooth і супутникову навігацію.
Таким чином, Renault Trafic — це надійний, універсальний і ефективний комерційний фургон, який зарекомендував себе як популярний вибір серед власників бізнесу в Європі та інших частинах світу. Завдяки розширеним функціям, чудовій продуктивності та достатньому простору, це чудовий вибір для тих, хто шукає міцний і практичний комерційний автомобіль.


eXus Dev 24.5.2023
Штаб-квартира Renault Group

Renault: Спадок інновацій і пристрасті до водіння

Renault logo

Renault Group — французька автомобільна корпорація. Частина альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi. Штаб-квартира Renault знаходиться в Булонь-Бійанкур, поблизу Парижа у Франції. ... Renault Стаття

Renault Trafic Автомобілі Продаж


Renault Trafic - Відгуки

Відгуки
- 5 / 1 Відгуки
Додати відгук
- Оцінити - 0

Я купив Renault Trafic у довгій базі, 1,6 бігурбо, 145 к.с. Динаміка прискорення перевищила всі мої очікування, враховуючи пристойну масу автомобіля та ємність двигуна лише 1,6, тоді це просто супер прискорення! На шосе зі швидкістю 100 км / год споживання палива становить лише 5 літрів. У салоні, звичайно, все дуже дешево зроблено, якість пластику погана. Передня підвіска не дуже хороша, у стисненні все добре, але ви потрапляєте в невеликий отвір, і спрацьовує нападник, що відкривається амортизатором, він часто ламається в невеликих отворах. Плюси: Дуже химерний і надійний двигун, низька ціна автомобіля, просторий вантажний відсік, низьке споживання палива, високий зазор. Я рекомендую цей автомобіль для тих, хто не піклується про вади в якості внутрішніх частин, але важливіше надійність, низькі витрати на обслуговування та низька ціна автомобіля. Взагалі я не шкодую про те, що купив.
---
I bought a Renault Trafic in a long base, 1.6 biturbo, 145 hp. The acceleration dynamics exceeded all my expectations, given the decent mass of the car and the engine capacity of only 1.6, then this is just super acceleration! On the highway at a speed of 100 km / h, fuel consumption is only 5 liters. In the cabin, of course, everything is very cheaply made, the quality of the plastic is poor. The front suspension is not very good, everything is fine in compression, but you get into a small hole and the shock absorber opening striker is triggered, it often breaks in small holes. Pros: very frisky and reliable engine, low price of the car, roomy cargo compartment, low fuel consumption, high ground clearance. I recommend this car for those who do not care about flaws in the quality of interior parts, but more important is reliability, low maintenance costs and the low price of the car. In general, I do not regret what I bought.