Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, а також аналізувати наш трафік. Політика конфіденційності Політика використання файлів cookie

марка Audi

Audi: Безкомпромісна розкіш і продуктивність


Audi AG - німецька автомобільна компанія, частина Volkswagen Group, виробляє автомобілі під брендом Audi. Штаб -квартира розташована в Ingolstadt, Німеччина. Девіз - це Vorsprung Durch Technik - прогрес через технологію.

Історія бренду Audi


Чи знаєте ви, що означає слово Audi?

Слово audi латинською мовою є слухати - і саме це August Horch прізвище означає німецькою мовою, horch в Німецька - слухайте. Ось так з’явився ім'я Audi.
Audi, яку ми знаємо сьогодні, є спадкоємцем концерну Auto Union, який у свою чергу утворився в результаті злиття чотирьох компаній DKW, Horch, Audi і Wanderer:
DKW - Dampf Kraft Wagen був німецьким виробником автомобілів та мотоциклів, включеним у 1916 році і закрився в 1966 році. Об'єднаний з Auto Union в 1928 році.
Horch - німецький виробник автомобілів, заснований інженером Августом Хорхом у Кельні в 1899 році. Компанія виробляла автомобілі, включаючи преміальні автомобілі, і була частиною занепокоєння автоспілки з 1930 по 1940 рр.
Wanderer - німецький виробник автомобілів, мотоциклів, велосипедів, фургонів ... та інших технологій. Він був заснований у 1896 році Йоханом Вінклхофером та Річардом Джаніке і став частиною занепокоєння автоспілки в 1932 році.

Август Хорх
Старий логотип Audi

Чи знаєте ви, як з’явився логотип Audi?

В результаті цього злиття (DKW, Horch, Audi та Wanderer), народився Audi логотип - символ з чотирьох схрещених кілець - що означає злиття чотирьох материнських компаній Audi

А перший Audi?

В результаті спільної роботи DKW, Horch, Audi та Wanderer, перший автомобіль на передньому колесі Audi-Front був представлений у 1933 році, а потім Audi 920 .

Перший Audi-фронт
Броньований автомобіль SDKFZ 222

Audi та Друга світова війна.

Починаючи з 1930 року, Audi є важливим постачальником військової техніки для Wehrmacht. У 1940 році виробництво цивільних транспортних засобів було повністю припинено, і Audi повністю перейшла на обслуговування потреб армії. Наприклад, Audi виробляв двигуни для літаків Junkers, бронеавтомобільні шасі для Sd.Kfz серії або Einheits-PKW der Wehrmacht важкий транспортний засіб.

Концентраційний табір Лейтмеріт та Ауді.

Також відомо, що Audi експлуатував рабську працю в концтаборі Лейтмеріца під час Другої світової війни. Таким чином, згідно з доповіддю 2014 року, замовленим самим Audi, Auto Union відповідає за 4500 смертей у Лейтмеріці. З початку 1944 року фабрики Audi були сильно бомбардували і сильно пошкоджені. А ці фабрики та виживаюче обладнання в Саксонії, які потрапили в зону окупації Радянського Союзу, були доставлені до СРСР. І персонал та керівництво втекли до зони окупації США.

Концентраційний табір Лейтмеріца
Audi DKW F89

Audi після Другої світової війни.

Лише у вересні 1949 року Audi змогла створити повноцінне виробництво продукції. По -перше, було запущено виробництво мотоциклів та транспортних вантажівок, а в 1950 році був виготовлений перший пасажирський автомобіль - DKW F89 P Master Class. У 1958 році спільна компанія Daimler-Benz AG придбала 88% акцій Audi, а в 1959 році купив компанію прямо.

Audi та Volkswagen.

Але популярність та хороші продажі Volkswagen моделей погіршили фінансову ситуацію Audi, а в 1964 році компанія стала частиною Volkswagen. І вже в 1965 році було вирішено, що компанія виробляє всі свої автомобілі під брендом Audi, і першою моделлю власної розробки Audi в рамках Volkswagen був Audi 100.

Старий логотип Volkswagen
Фердинанд пироги

Ера Піех в Audi.

У 1974 році Ferdinand Piech став керівником відділу дизайну Audi. Під його керівництвом Ауді досягла значних успіхів, таких як п'ятициліндровий двигун, турбонаддув, цілий привід Quattro, ... .

Audi сьогодні.

Протягом останніх десятиліть Audi успішно розвивається на технічних розробках, таких як оцинкована кузова, аеродинамічна конструкція, турбонаддувні бензинові двигуни, дизельні двигуни з прямими технологіями впорскування, алюмінієвим корпусом легкого сплаву, гібридним приводом, бензиновими двигунами з прямими технологіями ін'єкції, потужним вісім - і дванадцять-циліндрові двигуни, .... У 1993 році було сформовано Audi AG, до складу якого входили угорські та бразильські підрозділи, британські Cosworth Technology, італійська Aвтомобілі Lamborghini та іспанська SEAT. Audi сьогодні - успішна та динамічна компанія у багатьох автомобільних сегментах, таких як бізнес сегмент- Audi A6, premium - Audi A8, спортивні та гоночні машини - Audi TT, Спортивні версії Audi A4, A6, A7, Supercar R8 та кросовери як Audi Q8, Q7, Q5 та Q3.

Офіс Audi в Інгольштадті

eXus Dev 24.5.2023

Audi Автомобілі Продаж


Audi - Відгуки

Відгуки
- 5 / 2 Відгуки
Додати відгук
- Оцінити - 0

Ось як насправді став логотип Audi. Я думав, що ці кільця стоять за чотирма німецькими виробниками автомобілів Audi, Volkswagen, BMW та Mercedes. Кожен у кільці. Я навіть не пам’ятаю від кого і як я чув про ці кільця. Виявляється, все зовсім інакше. І цей старий логотип, який є на фотографії, чи використовувався він на автомобілях, як є? Або це просто ілюстрація? І звичайно, дякую за статтю, я дізнався щось нове сьогодні.
---
Here's how the Audi logo actually came to be. I thought these rings stand for the four German car manufacturers Audi, Volkswagen, BMW and Mercedes. Each in a ring. I don’t even remember from whom and how I heard about these rings. It turns out everything is completely different. And this old logo that is in the photo, was it used on cars as it is? Or is it just an illustration? And of course, thanks for the article, I learned something new today.
Audi - просто чудова машина !!!
---
Audi ist einfach ein tolles Auto !!!
Евгений 28.10.2022
Я тоже так думаю, машина просто ураган !!!